online-destek
Kartal Nakliyat
Evden Eve Taşıma
Fuar Taşıma

fuar-tasima

Fuar Taşıma Nakliyesi

 

Fuar Taşıma Hizmetlerimiz

Şirketler yaptıkları işler ile ilgili olan fuarlara katılmak istiyorlar ve bu sayede işlerini büyütüyorlar. Fakat önemli olan konu şehir içinde olan fuarların yanı sıra şehir dışında yapılan fuarlara katılmaktadır. Özellikle de ağır ve hacim olarak geniş olan eşyalara sahip olan şirketlerin şehir dışında olan fuarlara katılması oldukça zahmetli bir durumdur.

Bu nedenle bu fuar zamanlarında şirketler güvendikleri nakliye firmalar ile çalışmak istiyor ve bu istekte müşterilerimizi bizler ile buluşturuyor.

Fuara gidecek olan eşyalar, ekipmanlar, tanıtılacak ürünler, belgeler ve benzeri gibi fuar ile ilgili olan bütün her şeyi uzman ekibimiz ile özel ambalajlama teknikleri ve son derece yeni olan ambalajlar ile koruma altına alıyoruz. Daha sonra taşınacak eşyaların dayanıklılık ve büyüklük ölçütlerine göre özel nakliye araçlarımızın içlerine büyük bir titizlik ve özen ile yerleştiriyoruz.

Ulaştırma Bakanlığından alınan ve şehir içi şehirlerarası taşımacılık için gerekli olan belgelerin yanı sıra, periyodik olarak denetlenen servis ayarları ve güvenlik önlemleri alınan araçlarımız ile istediğiniz saatte istediğiniz yere fuar nakliyenizi gerçekleştiriyoruz.

Fuarın yapılacağı alanda eşyalarınızın montajını da yapıyor ve istediğiniz gibi düzenleyerek fuar taşımacılığını gerçekleştiriyoruz. Fuar taşıma bitiminde ise yine aynı titizlik ve özen ile eşyalarınız ambalajlanarak şirketinize tekrar götürüyoruz.
Sizlere her zaman daha iyi hizmet vermek için daha çok çalışmaktayız. Fuar nakliyesi alanında her zaman birinci olmayı hedefliyor ve bu hedef doğrultusunda hizmet veriyoruz.

 

fuar taşıma

 

 

 

 

 

 

 

 

#

EVDEN EVE NAKLİYE

Kartal evden eve nakliyat Taşınmak o Kadar Kolayki

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

EV EŞYASI DEPOLAMA

Eşyalarınız Temiz 1.Kalite Depolarda Güvende

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

OFİS-BÜRO NAKLİYE

Hızlı Ve Dikkatlı Nakliye, İşinizin Değerini Biliyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

KURUMSAL TAŞIMACILIK

Profosyonel Standartlarda Kurumsal Nakliye Hizmeti

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Nerede olursanız olun Biz Oradayız

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın