online-destek
Kartal Nakliyat
Evden Eve Taşıma
Ofis Taşıma

ofis-tasima
Ofis Taşıma Nakliyesi

Ofis taşıma işlemleri oldukça zor ve ustalık isteyen detaylara sahip olan bir taşımacılıktır. Ofislerin içerisinde bulunan eşyaların çokluğu, büyüklüğü ve hacim olarak geniş yer kaplamasından dolayı son derece özen gerektiren bir nakliyedir, ofis taşımacılığı.
Ofisler genelde mobilyalar, elektronik eşyalar ve önemli belgeler ve dokümanlar açısından oldukça zengin yerlerdir.

Bu nedenle bu ofislerin başka bir yere taşınması da bir o kadar önemle yapılmalıdır. Firmamız ise işinin ne kadar önemli olduğunun bilinci ile ofisin içerisinde bulunan mobilyalar için demonte işlemini yapıyor, elektronik eşyalar için uzman kadrosu ile zarar vermeden çalışıyor ve özel dokümanları da ayrı ve güvenli bir şekilde farklı bir yerde toplanıyor.

Eşyaları türlerine göre ayırdıktan sonra yine onların dayanıklılık özelliklerine göre özel grafit ambalajlar ile ambalajlayarak güvenlik önlemlerini arttırıyor. Ofis nakliyesi  eşyaları taşınmaya hazır duruma geldikten sonra son derece özel olan nakliye araçlarımıza ustalarımız tarafından büyüklüklerine göre taşınarak, müşterilerimizin istedikleri yerlere ofis nakliyesi başlıyor.
Büro taşıması gerçekleşen ürünler yeni ofislerde de aynı titizlik ile tekrardan montaj işlemleri yapılıyor.

Her bir eşya türü için uzman ustalarımız tarafından montajı yapılan ürünlerin, en az seviyede zarar görmesini sağlıyoruz ve siz müşterilerimize firmamızın garantisini ve sigortasını sunuyoruz. Nakliye konusunda kendinden söz ettirmeye devam eden firmamız, müşterilerimizin memnuniyeti ilkesi doğrultusunda her geçen gün çalışmalarına devam ediyor.

ofis telefonu

Büro Taşıma

Büro Nakliyesi

#

EVDEN EVE NAKLİYE

Kartal evden eve nakliyat Taşınmak o Kadar Kolayki

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

EV EŞYASI DEPOLAMA

Eşyalarınız Temiz 1.Kalite Depolarda Güvende

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

OFİS-BÜRO NAKLİYE

Hızlı Ve Dikkatlı Nakliye, İşinizin Değerini Biliyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

KURUMSAL TAŞIMACILIK

Profosyonel Standartlarda Kurumsal Nakliye Hizmeti

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Nerede olursanız olun Biz Oradayız

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın