Şehirler Arası Nakliyat işleri şehir içi taşımacılığa benzemez. Yol deneyimi ve personel açısından firma sorun yaşatmamalıdır. Firmamız Şehirler arası nakliyat ve profesyonel evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Şehirler arası taşımacılık da bazen komple daire taşınabildiği gibi bazende parça eşya taşınması olmaktadır. Firmamız kartalevdenevenakliyat.com sizlere her iki türdeki taşınma süreci içinde profesyonel hizmet sunmaktadır. Şimdiye kadarki firma geçmişimizde binlerce şehirler arası nakliyat işlemi yapmış olan firmamız son derece tecrübeli, deneyimli teknik ekibi ile dün olduğu gibi bugünde sizlerledir.

20 Yılı Aşkın Tecrübemizle Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti Veriyoruz! kartalevdenevenakliyat.com olarak şehrimiz İstanbul da sizlere yaklaşık 20 yılı bulan bir sürede sayısız kere evden eve nakliyat hizmeti sunduk. Yoğun talep her ne kadar şehir içi taşımacılık da gelmiş olsa da Şehirler Arası Nakliyat işlerinde de her sezon onlarca taşıma gerçekleştirmekteyiz

Şehirler Arası Nakliyat Uzmanlık İster

Her taşımacılıkta uzmanlık olduğu gibi Şehirler arası nakliyat da en az şehir içi nakliye hizmetleri kadar uzmanlık gerektiren bir konudur. Şehir içi nakliyattan daha uzun mesafede taşımacılık gerektirmesi, eşyanızın güvenliği konusundaki riskleri daha da arttırmaktadır. Bu riskleri en aza indirmek için, profesyonel ekibimiz ve güvenilir nakliye araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Daha önce hiç şehir dışı hizmet vermemiş bir firmanın sorunsuz bir şekilde taşımayı sonladırması zordur. Öncelikle güzergah hesaplamasını doğru yapamaz, dönüş istikametinde boş dönme riski çok yüksektir ve maliyetleri sürekli artar buda doğal olarak sizlere fiyat anlamında yansıtılmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat

Sorunsuz Profesyonel Şehirler Arası Nakliyat

İlden ile nakliye, mesafenin artmasıyla birlikte kaza riskini ve gidilecek yolun yapısıyla alakalı olarak da eşyalarınızın zarar görme ihtimalini arttırmaktadır. Uzman taşımacılık anlayışımızla bu konuda yaşayabileceğiniz sorunları en aza indiriyoruz. Eşyalarınızı bize nasıl teslim ettiyseniz, eşyalarınızın ulaşmasını istediğiniz noktaya aynı şekilde bırakıyoruz. Unutmayınız ki şehirler arası nakliyat profesyonel hizmet gerektirir. Müşterilerimizden beklentimiz mümkün olduğu kadar aceleci olmadan firma seçimleri için bir çok alternatif araştırmalıdır. Kendilerinde profesyonel bir intiba bırakan kurumsal nakliyat firmaları ile mutlaka tanışacaklardır.

İyi Bir Şehirler Arası Nakliyat Firmasında Olması Gerekenler

  • Herşeyden önce uzun yol tecrübesi bulunan şöför ve araç filosuna sahip olmalıdır.
  • Şehirlerarası nakliyat için gerekli izin belge ve sertifikaları bulunmalıdır.
  • Tüm görev alacak personeli hizmet içi eğitimlerle sürekli destek verilmelidir.
  • Zamanında teslimat yapılmalı ve talep edilen sürede eşyalar taşınmış olunmalıdır.
  • Kısıtlı personel sayısı ile değil doğru personel ve sayı ile hizmet vermelidir.
  • Kırılması muhtemel her eşya en doğru yöntem ve tekniklerle sarılmalı ve paketleme yapılmalıdır.
  • Çok uzun mesafelerde yedek şöför bulundurmalıdır.
  • Evden eve nakliyat işlerinde gerekli tüm teknik personel kadroda bulunmalı. Mobilya ustası, elektrik ustası, tesisat ustası gibi gerekli personel hazır bulundurulmalıdır.
  • Fiyatalar iş başlangıcında müşteriye bildirilmeli iş sonrasında herhangi bir ekstra bedel çıkarılmamalıdır.

Hassas Şehirler Arası Nakliyat ve Taşımacılık

Eşyalarınızın paketlenmesi, nakliye aracına yerleştirilmesi, şehirler arası mesafenin kat edilmesi, istediğiniz noktaya eşyalarınızın boşaltılması gibi hususlarda uzmanlık çok önemlidir. Şehirler arası nakliyat sırasında, eşyanızın en ufak bir darbeye maruz kalması, eşyanız üzerinde kalıcı hasarlara yol açabilir. Bu durum, eşyanızın hem görünümünü hem de çalışırlık durumunu etkileyebilir. Şehirler arası nakliyat sizin için çok daha maliyetli sonuçlar doğurabilir. Unutmayınız ki eşyalarınızın uzun mesafe kat etmesi gerektiğinde, eşyalarınız paketlenmesinden, nakliye aracına yerleştirilme şekilleri bile, eşyalarınız üzerinde ciddi sıkıntılara yol açabilir.

Şehirler Arası Nakliyat İletişim ve Talep

Eğer, eşyalarınızın taşınmasını riske atmak istemiyorsanız, nakliyat alanında kurumsallaşmış bir firma olarak bizi tercih edin. Eşyalarınızı bize teslim edin, istediğiniz noktada aynı şekilde size teslim edelim. Şehirler arası nakliyat da bizi tercih edin gerisini hiç düşünmeyin. İstanbul dan Türkiye’nin en uç noktasına kadar ekiplerimiz taşımacılık gerçekleştirmektedir. Yada Türkiyede her hangi bir noktadan firmamıza ulaşarak taşımacılık talebinizi iletebilirsiniz. Hem müşterilerimize sunduğumuz fiyatlar olsun hemde kaliteli ve nitelikli hizmet düzeyimiz olsun amacımız daima sorunsuz bir iş bitirme üzerine programlanmıştır.