Şehirler Arası Nakliyat işleri şehir içi taşımacılığa benzemez. Yol deneyimi ve personel açısından firma sorun yaşatmamalıdır. Firmamız Şehirler arası nakliyat ve profesyonel evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Şehirler arası taşımacılık da bazen komple daire taşınabildiği gibi bazende parça eşya taşınması olmaktadır. Firmamız kartalevdenevenakliyat.com sizlere her iki türdeki taşınma süreci içinde profesyonel hizmet sunmaktadır. Şimdiye kadarki firma geçmişimizde binlerce şehirler arası nakliyat işlemi yapmış olan firmamız son derece tecrübeli, deneyimli teknik ekibi ile dün olduğu gibi bugünde sizlerledir.

20 Yılı Aşkın Tecrübemizle Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti Veriyoruz! kartalevdenevenakliyat.com olarak şehrimiz İstanbul da sizlere yaklaşık 20 yılı bulan bir sürede sayısız kere evden eve nakliyat hizmeti sunduk. Yoğun talep her ne kadar şehir içi taşımacılık da gelmiş olsa da Şehirler Arası Nakliyat işlerinde de her sezon onlarca taşıma gerçekleştirmekteyiz

Şehirler Arası Nakliyat Uzmanlık İster

Her taşımacılıkta uzmanlık olduğu gibi Şehirler arası nakliyat da en az şehir içi nakliye hizmetleri kadar uzmanlık gerektiren bir konudur. Şehir içi nakliyattan daha uzun mesafede taşımacılık gerektirmesi, eşyanızın güvenliği konusundaki riskleri daha da arttırmaktadır. Bu riskleri en aza indirmek için, profesyonel ekibimiz ve güvenilir nakliye araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Daha önce hiç şehir dışı hizmet vermemiş bir firmanın sorunsuz bir şekilde taşımayı sonladırması zordur. Öncelikle güzergah hesaplamasını doğru yapamaz, dönüş istikametinde boş dönme riski çok yüksektir ve maliyetleri sürekli artar buda doğal olarak sizlere fiyat anlamında yansıtılmaktadır.

Sorunsuz Profesyonel Şehirler Arası Nakliyat

İlden ile nakliye, mesafenin artmasıyla birlikte kaza riskini ve gidilecek yolun yapısıyla alakalı olarak da eşyalarınızın zarar görme ihtimalini arttırmaktadır. Uzman taşımacılık anlayışımızla bu konuda yaşayabileceğiniz sorunları en aza indiriyoruz. Eşyalarınızı bize nasıl teslim ettiyseniz, eşyalarınızın ulaşmasını istediğiniz noktaya aynı şekilde bırakıyoruz. Unutmayınız ki şehirler arası nakliyat profesyonel hizmet gerektirir. Müşterilerimizden beklentimiz mümkün olduğu kadar aceleci olmadan firma seçimleri için bir çok alternatif araştırmalıdır. Kendilerinde profesyonel bir intiba bırakan kurumsal nakliyat firmaları ile mutlaka tanışacaklardır.

şehirler arası nakliyat
kartal evden eve

İyi Bir Şehirler Arası Nakliyat Firmasında Olması Gerekenler

 • Herşeyden önce uzun yol tecrübesi bulunan şöför ve araç filosuna sahip olmalıdır.
 • Şehirlerarası nakliyat için gerekli izin belge ve sertifikaları bulunmalıdır.
 • Tüm görev alacak personeli hizmet içi eğitimlerle sürekli destek verilmelidir.
 • Zamanında teslimat yapılmalı ve talep edilen sürede eşyalar taşınmış olunmalıdır.
 • Kısıtlı personel sayısı ile değil doğru personel ve sayı ile hizmet vermelidir.
 • Kırılması muhtemel her eşya en doğru yöntem ve tekniklerle sarılmalı ve paketleme yapılmalıdır.
 • Çok uzun mesafelerde yedek şöför bulundurmalıdır.
 • Evden eve nakliyat işlerinde gerekli tüm teknik personel kadroda bulunmalı. Mobilya ustası, elektrik ustası, tesisat ustası gibi gerekli personel hazır bulundurulmalıdır.
 • Fiyatalar iş başlangıcında müşteriye bildirilmeli iş sonrasında herhangi bir ekstra bedel çıkarılmamalıdır.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

FİYAT TEKLİFİ AL

05333026829

Hassas Şehirler Arası Nakliyat ve Taşımacılık

Eşyalarınızın paketlenmesi, nakliye aracına yerleştirilmesi, şehirler arası mesafenin kat edilmesi, istediğiniz noktaya eşyalarınızın boşaltılması gibi hususlarda uzmanlık çok önemlidir. Şehirler arası nakliyat sırasında, eşyanızın en ufak bir darbeye maruz kalması, eşyanız üzerinde kalıcı hasarlara yol açabilir. Bu durum, eşyanızın hem görünümünü hem de çalışırlık durumunu etkileyebilir. Şehirler arası nakliyat sizin için çok daha maliyetli sonuçlar doğurabilir. Unutmayınız ki eşyalarınızın uzun mesafe kat etmesi gerektiğinde, eşyalarınız paketlenmesinden, nakliye aracına yerleştirilme şekilleri bile, eşyalarınız üzerinde ciddi sıkıntılara yol açabilir.

şehirler arası nakliyat

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT EŞYA PAKETLEME

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Şehirler arası evden eve nakliye sektöründe parça eşya taşıma işlemi müşterileri maddi açıdan rahatlatmaktadır. Bir evi komple taşımakla belirli eşyaları taşımak arasında maddi açıdan büyük bir fark vardır.

Kartal evden eve nakliyat olarak Türkiye’nin 81 iline parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Bunu yapmaızdaki en büyük amaç dar gelirli müşterilerimize hizmet verebilmektir firmamız için ilk öncelik her zaman müşteri memnuniyetidir.

Şehirler Arası Nakliyat İletişim ve Talep

Eğer, eşyalarınızın taşınmasını riske atmak istemiyorsanız, nakliyat alanında kurumsallaşmış bir firma olarak bizi tercih edin. Eşyalarınızı bize teslim edin, istediğiniz noktada aynı şekilde size teslim edelim. Şehirler arası nakliyat da bizi tercih edin gerisini hiç düşünmeyin. İstanbul dan Türkiye’nin en uç noktasına kadar ekiplerimiz taşımacılık gerçekleştirmektedir. Yada Türkiyede her hangi bir noktadan firmamıza ulaşarak taşımacılık talebinizi iletebilirsiniz. Hem müşterilerimize sunduğumuz fiyatlar olsun hemde kaliteli ve nitelikli hizmet düzeyimiz olsun amacımız daima sorunsuz bir iş bitirme üzerine programlanmıştır.

Şehirler Arası Taşımacılık Fiyatları

Şehirler arası nakliye sektöründe nakliyat fiyatlarını tahmin etmek güçtür çünkü bir çok nakliye firması mevcuttur. Her bir nakliye firmasının fiyat politikası farklıdır Kartal evden eve nakliyat olarak fiyat politikamız mevsimlere göre revize edilmektedir.

Mevsimlere göre revize edilmesinin en büyük nedeni ise müşterilerimize daha uygun fiyatlar sunabilmektir. şehirler arası taşıma için daha detaylı bilgi için evden eve nakliyat fiyatları ziyaret edebilir yata fiyat teklifi almak için ve aklınıza takılan soruları sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat Yasak mı?

covid-19 nedeni ile bir çok ilde sokağa çıkma yasağı ilan edildi ve seyahat yasağı getirildi. Doğal olarak akıllara şehirlerarası nakliyat yasak mı sorusunu getirdi seyahat yasağı taşıma belgesi olan lojistik firmalarını kapsamamaktadır kartal evden eve nakliyat olarak eşya taşıma için tüm belgelerimiz mevcuttur.

Şehirler Arası Nakliye Tavsiyeleri

Evinizi taşımaya karar verdiyseniz sizin için en güvenli taşıma tavsiye üzerine yapılan taşımadır. Çünkü evden eve nakliyat işini yapan firmaların eşyalarınıza her hangi bir zarar vermeden taşımasını istersiniz. Herhangi bir nakliyat firması için tavsiye aldıysanız o firmayla taşınmak daha doğru olacaktır. kartal evden eve nakliyat firmamızın tavsiye üzerine taşınma oranı %63 gibi çok yüksek bir yüzdedir.

Şehirler Arası Sigortalı Ev Taşıma

Şehirlerarası evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı eşyanın taşınacağı gün firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Sigorta yapma işlemini koşullar ve şartlar ne olursa olsun yapmak zorundayız eşyalarınız bizlere emanet olduğu için eşyalarınıza her hangi bir zarar gelmesini istemeyiz.

Şehirler Arası Nakliyat İstanbul

Türkiye’nin en büyük ili olan İstanbul dan Türkiye’nin her bölgesine şehirler arası nakliye hizmeti sunmaktayız. Kartal evden eve nakliyat olarak Türkiye’nin önde gelen nakliye firması olmaktan her zaman gurur duymaktayız. Firma olarak bu noktalara gelmemizin en büyük sebeplerinden biri müşteri memnuniyetidir. Bizlerin her zaman ilk önceliği müşteri memnuniyetidir.

Şehirler Arası Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşıma yöntemi en güvenilir ve sağlam taşıma yöntemidir eşyalarınız merdiven yada bina içindeki asansörlere konulmadan dış cepheden balkon yada geniş salon camından içeri alınmaktadır. Asansörlü taşıma yönteminin bir diğer avantajı ise zamandan kazanmaktır normal bir taşıma işleminin aldığı sürenin yarısı kadar sürmektedir.

Asansörlü taşıma hangi durumlarda gerçekleşir

 1. Taşıma aracının bina kapısına yanaşamaması durumunda
 2. Araç ve bina arasındaki mesafenin çok fazla olması durumunda
 3. Bina yönetiminin asansör kullanımına izin vermemesi durumunda
 4. Zaman kazanmak isteyen müşterilerimiz olması durumunda
 5. Eşyasını daha güvenli ve daha çabuk taşımak isteyen müşterilerimiz olaması durumunda

Taşınma Esnasında Oluşabilecek Sorunlar

Nakliye sektöründe bir çok firma bulunmaktadır bu firmaların bir çoğu kurumsal firma olmayıp komisyonculuk yapan paravan firmalardır. Bu firmalar kurumsal olan firmaların verdiği fiyatın daha aşağısında veren firmalardır.

Bu tarz firmalar ile taşınmanız durumunda eşyanız ile ilgili oluşabilecek her hangi bir problemde bu problemi  çözebilecek her hangi bir yetkiliyle muhatap olama durumu oluşabilir.

Bu tarz firmaları tercih ederken çok daha dikkatli bir araştırma yapmak durumundasınız bu taşınma esnasında hem maddi hemde manevi kayıplara uğrayabilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat İzinleri

Şehirler arası nakliye hizmetinde sokağa çıkma yasağı ve şehirler arası seyahat yasağından sonra son günlerde çok önemli gelişmeler olmaktadır. Kurumsal olan bir çok firma özel belgelerle şehirler arası evden eve hizmetini vermeye devam etmektedir. Firmamız bu özel izin belgelerine sahiptir ve şehirler arası taşımacılık işlerine devam etmektedir.

Özel izin belgelerini çok az sayıda nakliye firması almış bulunmaktadır. İzin belgelerini alan firmaların çoğu evden eve nakliyat sektöründeki kurumsal firmalardır. Özel izin belgesi sayesinde nakliyat sektöründeki bir çok firmanın şehirlerarası taşımacılık yapmak için gerekli belgelerinin bulunmadığını gösterdi.

Söktüğünüz eşyaları diğer tarafta kuruyor musunuz?

Söktüğümüz her eşyanın kurulumunu yapmaktayız

Ekipleriniz kaç kişiden oluşur?

Ekiplerimizin sayısı eşyanın durumuna bağlı olarak değişir

Şehirler arası nakliyatta sigorta yapıyor musunuz?

Eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanmaktadır

Binada asansör bulunması fiyatı düşürür mü?

Evet fiyatı belirli oranda düşürür

Beyaz eşyaların kurulumunu yapıyor musunuz?

Evet beyaz eşyaların kurulumunu yapmaktayız