Kartal evden eve nakliyat olarak İstanbul’un tüm ilçelerine en kaliteli ve güvenli hizmeti vermekteyiz. Firma olarak yaklaşık 20 yılı aşkın süredir evden eve nakliyat sektöründe bulunmaktayız. Evden eve nakliyat sektöründe artık öncü firmaların başında gelmekteyiz. 20 yıllık tecrübe ve deneyim yanı sıra müşteri memnuniyeti bizleri bu noktaya getirdi.

Kartal nakliyat ile daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde evinizi taşıyabilirsiniz. Tüm nakliyat hizmetlerimiz belirli bir standarda göre yapılmaktadır ve bu standartların dışına çıkılmamaktadır.

evdene eve nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT EŞYA PAKETLEME

Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşıma

Taşıma işleminde firmamız eşyalarınızı garanti kapsamına almaktadır ve eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Sigortalama işlemi kesinlikle yapılmaktadır firmamız bu tür konularda hassas ve titiz bir çalışma yapmaktadır. Eşyalarınızı gönül rahatlığı ile firmamıza teslim edebilirsiniz. Evden eve nakliye sektöründe eşyaların sigortalanması önemli bir noktadır.

EVDEN EVE NAKLİYAT

FİYAT TEKLİFİ AL

05333026829

KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT

Ekiplerimiz

Taşıma sektöründe evinizi taşıyan firma kadar o firmada evinizi taşıyacak elemanlarda çok önemli bir konudur. Kartal nakliyat bünyesinde bulunan elemanların hepsi tecrübeli,deneyimli ve profesyonel elemanlardır.

Ekiplerimiz arasında marangozcu,elektrikçimiz ve tesisatçımız da bulunmaktadır bu elemanlarımızda çok tecrübeli ve deneyimli elemanlardan oluşmaktadır.

Taşıma Şekli

Ekiplerimiz eşyalarınızı havalı köpüklü naylonlarla ve darbeye dayanıklı battaniyelerle paketlemektedir. Eşyalarınız firmamız tarafından hiçbir şekilde zarar görmeyecek biçimde paketlemesi yapılır ve taşınma sürecine geçilir ayrıca kırılacak eşyalarınızda ekiplerimiz tarafından zarar görmeyecek biçimde kolilenmektedir.

evden eve nakliyat
Dubleks Ev Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Araçlar

Araç filomuz Türkiye’nin nakliyat sektöründeki en büyük araç filolarından dır. evden eve taşımacılıkta tüm ilçelere nakliye hizmeti verebilmek adına araç filomuzu gün geçtikçe dahada büyütmekteyiz.

Araçlarımız kapalı çelik kasa araçlardan oluşmaktadır karda,yağmurda hiçbir şekilde etkilenmeyecek şekilde kasaları tasarlanmıştır. Eşyalarınızı mevsim fark etmeksizin istediğiniz ilçeden istediğiniz ilçeye taşınmasını en kolay ve güvenli şekilde yapmaktayız.

evden eve nakliyat

Taşınma Sırasında Doğabilecek Sorunlar

 Evden eve nakliyat sektöründe bir çok problemle karşılaşma ihtimaliniz vardır ve asıl önemli olan nokta bu problemlerin çözülmesi olacaktır.

Nakliye işlemini gerçekleştirdiğiniz firma eğer kurumsal ve güvenilir bir firma ise çok fazla panik yapmanıza gerek yoktur, ama paravan bir firma ise o zaman problemleriniz katlanarak devam edebilir.

Çünkü paravan firmalar bu tür konulardan müşterilerin zararlarını karşılama çözümüne pek yanaşmamaktadırlar ve bir çok kişi de mağdur olmaktadır.

Kartal evden eve nakliye firması olarak bu konuda her hangi bir problem yaşanmayacağını sizlere garanti edebiliriz,çünkü bizlerin ilk önceliği müşteri memnuniyetidir.

Güvenilir ve kaliteli bir şekilde taşınmak için bizlerle iletişime geçin evinizi gönül rahatlığı ile taşıyın.

05333026829

KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Evden eve taşıma sektörünün en yoğun olan yaşandığı il İstanbul dur. İstanbul da bir çok nakliyat firması bulunmakta ve bu durum bir çok karmaşayı da beraberinde getirmektedir. Nakliye firmalarının sayısı artığında sektöre birçok tecrübesiz ve deneyimsiz firmalar girmektedir ve bu firmalar ile taşınmanız durumunda birçok problem ile karşılaşmanız çok olası bir durum haline gelmektedir. İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında bir çok firmadan daha tecrübeli ve deneyimli bir konumda bulunmaktayız.

Kartal nakliyat olarak İstanbul’un bütün ilçe ve mahallerine nakliye hizmeti vermekteyiz .

Asansörlü Taşıma

Son yıllarda talebi en çok artan taşıma yöntemi asansörlü taşıma yöntemidir. Asansörlü taşımanın artmasındaki en büyük neden hem müşterilere hemde nakliye firmalarına kazandırdığı kolaylık ve zamandan dolayı son yıllarda en çok tercih edilen taşıma yöntemi haline geldi.

Kartal nakliyat olarak son model araçlarla asansörlü taşıma hizmeti sunmaktayız.

evden eve taşımacılk
Hasarsız Evden Eve Taşımacılık
Fiyatlar nasıl belirlenir?

Fiyatlarımız eşyanın durumuna ve ilçeler arası uzaklığa göre belirlenir.

Taşınma gününü kim belirliyor?

Taşınma gününü tamamen siz belirliyorsunuz.

Hijyen kurallarını uyguluyor musunuz?

Her taşınmadan sonra araçlarımız özel olarak dezenfekte edilmektedir

Taşıma işlemi ne kadar zaman alı?

Genelikle taşınma süresi eşya miktarına göre değişmektedir belirli bir süre verememekteyiz.

Dolapların sökülüp kurulması size mi ait?

Evet dolapların sökülüp kurulması tamamen firmamıza aittir.