Şehirlerarası ev taşıma öncelikle şehir içine göre sorumluluğu daha fazla olan ve belirli bir sistematik düzen dahilinde verilmesi gereken bir hizmet türüdür. Şehirlerarası Ev Taşıma Fiyatları genelde bizlere ulaşan kişilerce en fazla sorulan soruların başında gelmektedir. Bizler bu alanda çok uzun yıllardır hizmet veren taşımacılık firması olarak şimdiye kadar güven duyulan bir işçilik ve prensiplerimizle sizlere hizmet verdik. Bize ulaşıp nereden nereye taşınacağı ve ürün grupları hakkında bilgi vermeniz dahilinde sizlere en uygun fiyatı bildireceğimizden emin olabilirsiniz.

Şehirlerarası Ev Taşıma Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Şehirlerarası Ev Taşıma Fiyatları

Şehirlerarası Ev Taşıma Fiyatları

Nakliyat işlerinde fiyatların belirlenmesinde gidilecek mesafe önemlidir. Bu birinci kriter olurken diğeride eşyanın hacmidir. Kaç parça eşya olduğu taşınacak eşya gruplarının ev eşyasını ofis eşyasını olduğu ve teknik harici personele ihtiyaç duyup duymadığı gibi detaylar önemlidir. Ortalama bir mesafe ve fiyatlar ise firmalar arasında 2500TL den başlayıp 5000 TL ye kadar çıkan rakamlardır. Şehirlerarası nakliyat kesinlikle profesyonel bir hizmet olmalıdır. Mesafenin uzunluğuna yedek şöför yol belge ve izinler kesinlikle bulunmaklıdır.

Evden Eve Nakliyat fiyatları belirlenirken uzmanlarımız hemen aynı gün bizlere ulaşan tekliflere fiyat verebilmektedir. İletişim sayfamızdan ekibimize ulaşıp hemen size özel fiyatı alabilirsiniz.